Recepcjonista – Villa Collis w Bieszczadach Olchowiec | Darmowe Ogłoszenia Lokalne - OLK.ORG.PL
Unavailable
Witaj na OLK.ORG.PL! Zaloguj się Po raz pierwszy na OLK ? ZAREJESTRUJ SIĘ
Kategorie

To ogłoszenie wygasło.
1 photo

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie: Firmowe
Vote
Result 0 votes

Opis

Collis Sp. z o.o. Invest S.K.A.

Villa Collis to nowy, całoroczny, luksusowy i jednocześnie kameralny obiekt wypoczynkowy o bardzo wysokim standardzie, posiadający wszelkie udogodnienia. Położony na wzniesieniu półwyspu w miejscowości Olchowiec w samym sercu Bieszczadów, z jednej strony otoczony wodami jeziora Solina, z drugiej sąsiadujący z najdzikszym górskim pasmem Bieszczadów – Otrytem. Przepiękny widok na jezioro, góry i lasy, bezpośredni dostęp do wody, dogodny dojazd, sąsiedztwo wielu szlaków pieszych i rowerowych, doliny rzeki San, spokój, cisza i piękna przyroda czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym.

Villa Collis to luksusowy obiekt w Bieszczadach nad Soliną.
Zobacz nas na stronie http://www.villacollis.pl/

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Recepcjonista – Villa Collis w Bieszczadach

Miejsce pracy: Olchowiec
Region: podkarpacki

Oczekiwania:
- Zdolność organizacyjna, samodzielność i dokładność w działaniu
- Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, miła aparycja
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonistki/recepcjonisty
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość pakietu MS Office
- Wykształcenie średnie lub wyższe

Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa Gości hotelowych
- Przyjmowanie i nadzorowanie rezerwacji
- Bieżące prowadzenie korespondencji mailowej oraz telefonicznej
- Prowadzenie i przygotowywanie raportów finansowych

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy
- Pracę w młodym zespole
- Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: e.kuncelman@collis.pl
Kontakt telefoniczny: 661 810 810

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Collis Sp. Z o.o. Invest S.K.A zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Skontaktuj się

This listing expired, you cannot contact seller.

Dane ogłoszeniodawcy

Seller's picture
User Offline
Prywatne
Zarejestrowany Maj 30, 2018

Lokalizacja

Poland, podkarpackie, Olchowiec

Adres email sprzedającego

- you cannot copy & paste mail, you need to rewrite it
- do not send spam
- ask only questions related to this product
- do not be rude